účastníků

národností

inspirativních příběhů

Řečníci

Petr Pavel

Petr Pavel

Armádní generál a zakladatel iniciativy Spolu silnější

Voják, generál Armády České republiky, který v letech 2015–2018 působil jako předseda vojenského výboru NATO. 

V současné době působí se skupinou expertů v iniciativě Spolu silnější, prostřednictvím které dávají dohromady zkušenosti z oblasti bezpečnosti, krizového řízení, ochrany obyvatelstva, zdravotnictví, vědy, průmyslu a obchodu, aby analyzovali krizová řízení státní správy i roli byznysu během pandemie.

Michaela Vágnerová

Michaela Vágnerová

profesionální koučka osobností, konzultantka a moderátorka rozhovorů „na úrovni“

Vystudovala obor andragogiky a 18 let se věnovala rozvoji lidí a vzdělávání v jedné z největších pojišťoven ČR, kde se soustředila na top management a rozvoj jejich týmů, včetně koučinku. V posledních letech se věnovala společenské odpovědnosti v oblasti personální, kde vytvořila a realizovala řadu úspěšných projektů, zaměřených na zaměstnance a díky programu moderovaných diskusí s osobnostmi měla možnost poznat elitu národa z bezprostřední blízkosti z řad předních českých vědců, lékařů, sportovců a veřejně významných osobností.

Leon Jakimič

Leon Jakimič

Zakladatel nadnárodní společnosti LASVIT, Executive Chairman

Český podnikatel a zakladatel nadnárodní společnosti Lasvit, jejíž světelné instalace dnes naleznete i v těch nejlepších hotelech a rezidencích od Los Angeles, přes Londýn až po Hongkong.

Považuje se za českého patriota a často zdůrazňuje řemeslnou a technologickou vyspělost českých sklářů. Proto je hlavní výrobní závod (sklárna) firmy situován v Novém Boru.

Vilém Vrba

Vilém Vrba

Předseda klubu mladých manažerů ČMA

Od roku 2016 vede Klub mladých manažerů ČMA, v rámci kterého inicioval a řídí mentoringový program XY–Transfer zaměřený na rozvoj mladých manažerských talentů pomocí mentoringu seniorními manažery uznávaných společností. 

V současnosti je majitelem společnosti Skilled.cz, která se zabývá náborem zahraničních profesionálů nejen v oblasti IT. Je milovníkem lyžování, adrenalinových sportů a moderního leadershipu.

Filip Kocián

Filip Kocián

Nejmladší zaměstnanec ve společnosti S.A.B. Aerospace

Věří, že svoboda a technologické inovace jsou těmi pravými klíči k prosperitě, proto se soustředí především na high-tech obory.

V 15 letech, během studia na gymnáziu začal pracovat ve vesmírném průmyslu u společnosti S.A.B. Aerospace, která se angažuje například v projektu teleskopu Plato, který odstartuje v roce 2026 nebo se také podílí na misi roveru Rosalind Franklin (dříve ExoMars 2020), který odstartuje na Mars v letošním roce.

JCI CZEKO 2020 COC Team

Heinz Seidl

Heinz Seidl

Purchasing Specialist, ČEPS

COC Director

Jana Daniela Šabatková

Jana Daniela Šabatková

EMEA Marketing Manager, Bobcat

JCI Prague President

Denisa Zobelt

Denisa Zobelt

Legal trainee

International relations & legal

Aneta Kodytková

Aneta Kodytková

Clinical anthropologist, PhD. student

Chief Financial Officer

Václav Ševčík

Václav Ševčík

CEO of Actis

Chief Operations Officer

Anna Soukup

Anna Soukup

Event Manager

Miroslav Rys

Miroslav Rys

National President

Marie Broukalová

Marie Broukalová

Chief Happiness Officer

Denisa Mašková

Denisa Mašková

Gala Manager

Štěpán Květoň

Štěpán Květoň

Payments Manager